Bibliotekoms dovana iš JAV

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantis profesorius biologas Martynas Yčas  Panevėžio rajono bibliotekoms padovanojo knygas. Dovanos pristatymu rūpinosi profesorius Stanislovas Masiokas bei docente Kristina Masiokienė. Gautos 54 knygos. Rajono viešoji biblioteka, Jotainių, Ramygalos, Upytės bibliotekos dovanotomis knygomis labai džiaugiasi-skaitytojams šiais metais neturime ką pasiūlyti nauja skaityti dėl labai sumažinto finansavimo  naujų knygų įsigijimui. Ši graži dovana nudžiugins skaitytojus.