Sigutė Ach bibliotekoje pristatė iliustracijų albumą „Balta ir spalvota“

Penktadienis, 10 Kovas 2017 11:21 Sigutė Ach rajono bibliotekoje

Kas įkvepia dailininkę Sigutę Ach? Kaip atsirado sparnuotos karvytės? Ką reiškia laiptai į dangų, tiltai per jūras ir žvėreliai žmonių akimis? Kiek drąsos reikia, kad tai, kas balta, taptų spalvota?

Į šiuos ir kitus klausimus dailininkė pateikė atsakymus pristatydama antrąjį savo iliustracijų albumą „Balta ir spalvota". Sigutės Ach pristatinėti kaip ir nebereikia – jos darbai puošia daugelio mūsų namus, padeda pasveikinti draugus ir lengvina užduotį atrasti širdžiai mielą dovaną. Bet visada yra gera išgirsti gyvą žodį, pajausti bendravimo malonumą. Ir išties – išskirtinai šiltas ir nuoširdus pasibuvimas užbūrė susirinkusiuosius tad niekas ir neskubėjo į namus. Susižavėję klausėmės Sigutės pasakojimų apie piešimą, kūrybą, apie jos kelią nuo vaikystės iki žinomos dailininkės, apie būtinybę ugdyti žmogaus kūrybiškumą.
Sigutė Ach išvyko, bet visą kovo mėnesį pas mus dar svečiuosis jos  iliustracijų paroda „Spalvotos nuotaikos. Pažertos ant dirbtuvių stalo“.
Maloniai kviečiame.

Parengė D. Pamerneckytė