Akcija „Pirmas kartas internete?Drąsiau!Pirmyn!

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Rugsėjo 28 dieną, antradienį, startuoja akciją „Pirmas kartas internete? Drąsiau! Pirmyn!“. Šios akcijos tikslas – paskatinti internetu naudotis vyresnio amžiaus žmones ir tuos, kurie interneto dar nėra išbandę.

Kviečiame naujus interneto vartotojus atvykti į bibliotekas ir aktyviai dalyvauti renginyje: registruotis specialioje skaičiuoklėje-žemėlapyje, tiesioginės transliacijos metu susipažinti su internetu ir jo galimybėmis bei dalyvauti viktorinoje ir laimėti puikių prizų.
Lankytojai bibliotekoje užsiregistruoti gali nuo rugsėjo 28 dienos 9:00 valandos iki 12:00 valandos.

Nuo 11.00 val. kviečiame stebėti tiesioginę vaizdo transliaciją, kurios metu apie pažintį su internetu pasakos žinomas režisierius ir įvairių televizijos projektų komisijos narys Vytenis Pauliukaitis bei neseniai internetu išmokę naudotis senjorai.
Akcijoje dalyvaus režisierius Vytenis Pauliukaitis, projekto „Bibliotekos pažangai“ vadovas Kęstutis Juškevičius ir kiti, specialiai šiai transliacijai pakviesti svečiai.