Bibliotekoje – tautodailininko K. Medvedžio paroda

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Į viešosios bibliotekos Galerijoje eksponuojamos  tautodailininko  Konstantino Medvedžio  tapybos darbų parodos pristatymą rinkosi bibliotekos lankytojai,  draugai,  atvyko ir tautodailininkų sąjungos Panevėžio skyriaus pirmininkas V. Mažukna.

Ilgą laiką gyvenęs užsienyje (Ukrainoje ir Anglijoje), dailininkas tik praeitais metais grįžo į gimtąjį Panevėžį. Tapyti pradėjęs gyvendamas ne Lietuvoje, jis tik pradėjo žengti pirmuosius žingsnius pripažinimo link.
  Net Konstantino draugai, sveikindami jį su pirmąja paroda,  buvo nustebę, kad mažakalbis dailininkas slepia savy tokią didelę kūrybinę jėgą. Tikėtina, kad  savo kūryba ilgainiui įsilies į miesto kultūrinį gyvenimą.
    Renginio dalyviai jaukiai praleido vakarą, šnekučiuodamiesi su autoriumi, bendraudami bei klausydamiesi džiazo improvizacijų, atliekamų Jurijaus Krinicyno.

Paroda veiks iki lapkričio 29 d. Maloniai kviečiame aplankyti!

D.Pamerneckytė