Nuotaikinga bibliotekininkų šventė

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31 Metų bibliotekininkė Regina Masiokienė

Metams baigiantis rajono bibliotekininkų bendruomenė, kaip ir kasmet, rinkosi į šventę „Ištikimi knygai“. Šiemet ji išskirtinė – kartu paminėtas ir bibliotekos įkūrimo 65-metis.

Rajono viešosios bibliotekos direktorė, sveikindama visus patikino, kad nebus aptarinėjami nuveikti darbai, rezultatai – jie atsispindi ataskaitose. Šventė skirta sukurti gerai nuotaikai ir patirti džiugių įspūdžių kartu su puikiais atlikėjais – Nijole Narmontaite, Pauliumi Kovu, Panevėžio muzikinio teatro styginių kvartetu. Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius palinkėjo bibliotekų darbuotojams nesustoti ieškant naujų idėjų ir atradimų. Šventės metu buvo įteikta Metų bibliotekininko nominacija. Ją pelnė Gustonių bibliotekos – UDC vyresnioji bibliotekininkė Regina Masiokienė. Įvertinta jos įvairialypė, kūrybiška veikla vykdant vaikų dienos centro užsiėmimus, organizuojant bendruomenės švietėjišką veiklą.
Paskatinamosiomis premijomis nominuotos – viešosios bibliotekos komplektavimo skyriaus vedėja Gaiva Slivkienė ir Velžio bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Danguolė Kačkienė. Rajono savivaldybės padėkos įteiktos viešosios bibliotekos direktorės pavaduotojai Editai Grucienei, vyriausiajai buhalterei Zitai Lesvinčiūnaitei, vyriausiajai bibliotekininkei Danutei Pamerneckytei, vyresniajai bibliotekininkei Reginai Vasiliauskienei. Už aktyvią veiklą, kūrybines iniciatyvas rajono viešosios bibliotekos direktorė įteikė nominacijas Vaidai Antanaitytei, Danguolei Zulumskienei, Irmai Pažemeckienei, Birutei Povilauskienei.
Darbo jubiliejų bei svarbių metų sukakčių sulaukę darbuotojai džiaugėsi dovanotomis N.Narmontaitės knygomis ir gėlių žiedais.
Skambant nuotaikingoms N.Narmontaitės dainoms liejosi šilti sveikintojų linkėjimai. Sveikino rajono kultūros, švietimo, kultūros centrų atstovai, kolegos iš Panevėžio apskrities G.Petkevičaitės-Bitės, Panevėžio miesto, Anykščių, Pasvalio, Pakruojo bibliotekų.
Šventės dalyviai galėjo susipažinti su archyvine dokumentų paroda, skirta bibliotekos istorijai. Bibliotekininkai vieni kitus džiugino paruošę „Rudens arbatos stalą“, vaišinosi šventišku tortu, , linksminosi Virginijaus Kiršgalvio atliekamų melodijų ritme.