Berniūnų biblioteka - naujose patalpose

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31 Bibliotekos fasadas

Rugsėjo mėnesį Berniūnų biblioteka atvėrė duris  į naujas didesnes, erdvesnes ir jaukias patalpas. Reikšmingiausias bibliotekos  pokytis – didelė erdvė, kurioje yra skirtos vietos mažiesiems bibliotekos lankytojams ir suaugusiems žmonėms. Dabar bibliotekoje tuo pačiu metu gali skaityti spaudą, kurti, bendrauti ir dalyvauti renginiuose žymiai didesnis lankytojų būrys.

Vaikams skirta didelė erdvė, kurioje jie žaidžia, piešia ir skaito savo mėgstamus kūrinius . Bibliotekoje yra dvi kompiuterizuotos vietos, veikia bevielis internetas, kuriuo galima naudotis nemokamai,  atliekamos spausdinimo, kopijavimo bei kitos informaciją teikiančios paslaugos. Patalpos šviesios, jaukios ir šildomos.  Visa reikiama literatūra, knygos, žurnalai, spauda išdėstyta laisvai prieinamoje vietoje, tad skaitytojas gali patogiai išsirinkti jam reikiamą spaudinį bei turiningai praleisti laiką naujoje, saulės nušviestoje bibliotekoje.