Prasidėjo projekto „Štai koks mano kaimas“ veiklos

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:28

Viešoji biblioteka, įgyvendindama „Bibliotekos pažangai 2“ projektą „Štai koks mano kaimas“, pradėjo vykdyti vieną iš numatytų veiklų -  darbuotojų mokymus.

Kartu su partneriu – Panevėžio rajono švietimo centru – parengė ir organizuoja „Informacinių gebėjimų ugdymas pritaikant planšetinius kompiuterius“ mokymus. Mokymus veda Panevėžio suaugusių mokymo centro lektorius E. Jankevičius. Mokymų trukmė 6 – 12 ak. val.
Su iš projekto lėšų įsigytomis priemonėmis rugsėjo  - spalio mėn. bus apmokyti dirbti daugiau kaip 50 rajono bibliotekų darbuotojų. Naudodami sukurtą specialią metodinę medžiagą, savo žinias įgytas mokymuose, jie pritaikys mokant naudotis planšetiniais kompiuteriais  rajono gyventojus. Rajono gyventojų mokymai numatyti 2015 m. lapkričio – 2016 m. spalio mėn.