Vaikams

Pirmadienis, 16 Balandis 2012 10:29

Mus rasite Panevėžyje, Beržų g. 50, Panevėžyje
    Telefonas (8 45) 587048

Šiuo metu vaikų literatūros fondą sudaro apie 11 tūkstančių spaudinių.
    Čia skaito virš 500 vaikų, kurie per metus apsilanko apie 7 tūkstančius kartų.
    Skaitykloje rengiamos literatūros parodos, rašytojų kūrybos pristatymai

Apie vaikų literatūros skaityklą

Penktadienis, 13 Balandis 2012 11:56

Mus rasite: Beržų g. 50, Panevėžys

Telefonas: (8 45) 58 70 48

Vaikų literatūros skaitykla dirba:
    Pirmadieniais–penktadieniais: 10–18 val.
    Šeštadieniais: 10–16 val.
    Sekmadieniais nedirba.

Paskutinis mėnesio ketvirtadienis - Švaros diena, skaitytojai neaptarnaujami.

Tapk bibliotekos skaitytoju:
    Susipažink su naudojimosi biblioteka taisyklėmis (pdf, 177 KB). Tėveliai turėtų užpildyti paraišką (pdf, 34 KB) ir pasirašyti, kad laiduoja už jus.
    Vaikams iki 16 metų pirmą kartą išduodamas nemokamas vieningas LIBIS skaitytojo pažymėjimas. Turintieji pažymėjimą, įsigytą kitoje bibliotekoje, užregistruoja jį bibliotekoje. Vieningo pažymėjimo pakeitimas sulūžus arba jį pametus kainuos 1,40 .

Į namus vienu metu gali pasiimti 7 spaudinius. Juos grąžinti, jei nenurodyta kitaip, privalai po mėnesio.
    Šiuo metu vaikų literatūros fondą sudaro apie 9,5 tūkstančių spaudinių. Čia skaito daugiau kaip 500 vaikų, kurie per metus apsilanko apie 7 tūkstančius kartų. Skaitykloje rengiamos literatūros parodos, rašytojų kūrybos pristatymai.

Bibliotekoje vyksta įvairūs renginiai:
    Maždaug kartą per mėnesį rengiamos piešinių, kitokių įvairia technika atliktų darbelių parodos. Čia savo kūrybą pristato rajono ir miesto darželiai bei mokyklos. Dažnai į darbelių pristatymus atvyksta ir patys autoriai.

Bibliotekoje veikia „Maminukų akademija“, kiekvieną trečiadienį 11 valandą sukviečianti mažuosius lankytojus į edukacinius užsiėmimus. Renginius galite sekti facebook paskyroje „Maminukų akademija“.

Skaitykloje gali ruoštis pamokoms, pasinaudodamas neišduodamais į namus leidiniais: žodynais, žinynais, enciklopedijomis, kitomis knygomis.
    Galite naudotis trimis kompiuteriais po 1 valandą per dieną. Informaciją galite nusiskenuoti, už tam tikrą mokestį atsispausdinti, nusikopijuoti (pdf, 44 KB).
    2019 metais gauname žurnalus: „Bitutė“, „Justė“, „Lututė“, „Laimiukas“, „Naminukas“, „Rubinaitis“, „Vakaro žvaigždelė“.