Tarpukario Panevėžys ir panevėžiečiai amžininkų akimis

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30 Tarpukario Panevėžys ir panevėžiečiai amžininkų akimis : atsiminimų rinkinys

Tarpukario Panevėžys ir panevėžiečiai amžininkų akimis : atsiminimų rinkinys / [sudarytojas Raimundas Klimavičius]. - Panevėžys : Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, 2019. - 130, [2] p.

Leidinyje pateikiami keturiolikos amžininkų prisiminimai apie tarpukario Panevėžį ir jame gyvenusius žmones. Publikuojamų atsiminimų rankraščiai ir nuotraukos yra saugomi Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos rinkiniuose.

Atsiminimų autoriai: Almonija Marcinkevičiūtė-Bernadišienė, Augustinas Bernadišius, Aldona Giedraitytė-Drupienė, Emilija Juzulėnienė, Stasys Juodikis, Mykolas Karka, Janina Klastauskaitė, Leonas Kuodys, Antanas Zenonas Mikeliūnas, Kun. Petras Rauda, Aldona Krasauskaitė-Sauliuvienė-Rusinienė, Ona Kiaulėnaitė-Sagatienė, Vytautas Skuodis.