Berniukas ir jo mylinti širdis

Berniukas ir jo mylinti širdis

Berniukas ir jo mylinti širdis : [poetinis pasakojimas] / François David, Stasys Eidrigevičius. - Vilnius : [Mažojo princo fondas] - Visa Lietuva skaito vaikams, 2017. - [29] p. - (Visa Lietuva skaito vaikams).

Prancūziškas Stasio Eidrigevičiaus, iliustracijos ir plakato grando, lietuvio gyvenančio ir kuriančio užsienyje, kūrinys skiriamas šiuolaikiniams mažiesiems.
Stasio pastelės švyti spalvomis, o François Davido tekstas, prasideda kaip pasaka… Berniuko širdis tokia didelė, kad sugeria viską, ką berniukas įsimyli, ir jis tampa viskuo, į ką įsižiūri: jį žavinčiu asilu, mylimu katinu, tulpe! Kovodamas su šia bėda, berniukas žiūri į bulvių krepšį, ir žybt — jo veidas pavirsta į bulvių krepšį. Jo atjautos galia tokia didelė, kad jis tampa ir pikto žvilgsnio vyru, ir žiauriai besijuokiančia moterimi.

Stasiui bendradarbiaujant su poetu François David’u gimė saves ieškojimo ir meilės alegorija, poetinis pasakojimas ir pirma portretų galerija vaikams. Knyga “dėžutė”, kurios išorė patrauks vaikus, o suaugusieji pažvelgs giliai į jos vidų. Provokuojanti, jaudinanti knyga skatina gilintis į save, klausti savęs kas esi. Tai įspūdingos kokybės, kupinas išminties, gražiai iliustruotas ir išleistas paveikslėlių knygos žanro leidinys. “Berniukas ir jo mylinti širdis” privalo būti kiekvienuose namuose, kurie vertina Lietuvos kultūrą ir džiaugiasi jos sėkme pasaulyje.