Zemgalės ir Šiaurės Lietuvos muziejų katalogas

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27 Zemgalės ir Šiaurės Lietuvos muziejų katalogas

Rajono bibliotekų fonduose – naujas leidinys Zemgalės ir Šiaurės Lietuvos muziejų katalogas. Katalogas paruoštas pagal Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2007-2013 m. projektą „Muziejų prieinamumas“ remiant Europos regioninės plėtros fondui. Šiame projekte dalyvavo ir Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

Žiemgalos ir Šiaurės Lietuvos kultūros ir istorijos kraštas yra reikšmingas savo unikalia kultūrine aplinka, įdomiu gamtovaizdžiu, liaudies menais ir religinėmis tradicijomis. Norintieji keliauti šiame kataloge ras informacijos apie daugiau nei 80 Zemgalės ir Šiaurės Lietuvos muziejų trijose skirtingose teminiuose maršrutuose.
Rajono biblioteka kviečia apsilankyti ir susipažinti su šiuo katalogu. Norintiems aplankyti Šiaurės Lietuvos kultūrines ir istorines vietas bus informatyvus pagalbininkas.