Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas „Grynas oras – švari gamta“

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:26
Įgyvendinimo vieta: Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Berniūnų  biblioteka
Įgyvendinimo laikas: 2017 metų balandžio – spalio mėnesiai.
Projekto veikla: Projekto veiklomis siekiama teikti gyventojams informaciją apie elgesio kultūrą švarioje gamtoje, saugoti ir tausoti gamtą, rūšiuoti ir transportuoti šiukšles į tam skirtas vietas, skatinti gyventojų norą gyventi ekologiškoje ir švarioje aplinkoje. Išvykų metu stebėti ir fiksuoti aplinkos užterštumo reiškinius. Supažindinti gyventojus su aplinkos teršimo taisyklių pažeidimu ir administracinėmis baudomis.
Projekto tikslinė grupė: Berniūnų kaimo vaikai ir jaunimas, senjorai ir vidutinio amžiaus gyventojai.
Projekto finansavimas: Panevėžio rajono savivaldybės lėšos iš Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos .
Projekto vadovas: vyresn. bibliotekininkė Rasa Matulionytė