• Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas „Menas - sveikatai“

Įgyvendinimo vieta Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Miežiškių biblioteka
    Įgyvendinimo laikas 2018 metų mėnesiai: rugsėjis-lapkritis.
    Projekto veikla Projekto veiklomis siekiama vaikams ir paaugliams, pasitelkus kūrybines meno terapijos popietes ugdyti vaikų ir suaugusių kūrybiškumą, puoselėti ir gerinti emocinę ir dvasinę projekto dalyvių būseną kuri yra labai svarbi kiekvieno žmogaus sveikatai. Siekti teigiamai veikti projekto dalyvių emocinius įgūdžius, praplėsti intelektinę patirtį. Ugdyti kūrybiškumą, puoselėti meninį sąmoningumą individualų ir bendruomenės gerovę.
    Projekto tikslinė grupė Projektas skirtas Miežiškių gyventojams, senjorams, negalią turintiems asmenims, vaikams, moksleiviams. Projekte dalyvaus 20 asmenų. Įvairaus amžiaus suaugę ir vaikai
    Projekto finansavimas Panevėžio rajono savivaldybės lėšos iš Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos
    Projekto vadovas ir kontaktinė informacija Violeta Karklytė, tel. (8 45) 59 92 51, el. paštas: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
  • Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas „Paauglių dialogas su gyvenimu: iššūkiai, kova ir laimėjimai“

Įgyvendinimo vieta Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Liūdynės biblioteka
    Įgyvendinimo laikas 2019 m. gegužės – spalio mėn.
    Projekto veikla Projektas skirtas psichikos sveikatos stiprinimui, savižudybių, patyčių ir smurto prevencijai bei paauglių užimtumo didinimui. Projektui įgyvendinti bus rengiamos edukacinės programos, susitikimas su psichologe, organizuojama studijos „Savęs pažinimo ir saviugdos“ dailės terapija paaugliams, vasaros dienos stovykla paaugliams „Saugi aplinka- saugus aš!“ ir kt.
    Projekto tikslinė grupė 3- 11 klasių Liūdynės bibliotekos skaitytojai ir gyventojai
    Projekto finansavimas Panevėžio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa
    Projekto vadovas ir kontaktinė informacija Vyresn. bibliotekininkė Žana Sirvydė, tel. (8 45) 55 53 26, el. paštas: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
  • Projektas ,,Atrask, pažink, dalyvauk: Panevėžio krašto kūrėjai interaktyvioje kelionėje"

Įgyvendinimo vieta  Panevėžio rajonas
    Įgyvendinimo laikas 2018 m. balandžio – lapkričio mėn.
    Projekto veikla

Pasitelkus naujausias (skaitmenines) informacines technologijas sukurti ir integruoti QR kodus pasirinktiems Panevėžio rajono objektams, kuriuose gime, gyveno, kūrė žmonės, palikę pėdsaką Lietuvos istorijoje. Bus sukurtas ir pristatytas visuomenei interaktyvus Panevėžio rajono lankytinų vietų (11 objektų) žemėlapis. Pagerintas informacijos prieinamumas ir sklaida siekiant pažinti Panevėžio kraštą.

Projekto tikslinė grupė  Panevėžio krašto bendruomenės, mokyklinio amžiaus vaikai.
    Projekto finansavimas

Iš dalies BĮ Lietuvos kultūros rėmimo fondo lėšomis.

Projekto vadovas ir kontaktinė informacija Laura Telyčėnienė, Tel. 8 657 60 638 , el. paštas: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
  • Projektas „Augu kartu su knyga: Maminukų akademija“

Įgyvendinimo vieta  Panevėžio rajonas: bibliotekos, bendruomenių namai, vaikų lopšeliai – darželiai.
    Įgyvendinimo laikas 2018 m. kovo – gruodžio mėn.
    Projekto veikla

Programa skirta skatinti vaikų skaitymo įgūdžių ugdymą nuo pat kūdikystės, didinant tėvelių motyvaciją skaityti vaikams knygas, patiems skaityti. Aktyvinti ilgalaikes iniciatyvas skaitymo skatinimo srityje. Tęsti „Maminukų akademijos“  veiklą. Užsiėmimų metu kalbama apie ankstyvo skaitymo naudą vaiko raidai, žodyno plėtimuisi, emocinės ir socialinės brandos vystymuisi.
    Programą sudaro inovatyvūs edukaciniai skaitymo skatinimo užsiėmimai, kūrybinės dirbtuvės, edukacinės programos ir spektakliai vaikams ir jų tėveliams.

Projekto tikslinė grupė  Tėveliai su ikimokyklinio amžiaus vaikais nuo pat kūdikystės, šeimos.
    Projekto finansavimas

Iš dalies BĮ Lietuvos kultūros tarybos lėšomis.

Projekto vadovas ir kontaktinė informacija Laura Čekanauskienė, Tel.  (8 45) 58 70 48, el. paštas: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Subkategorijos