Naujienos

Bibliotekos erdvėse - riešinių ir karpinių paroda

S. Budrienės riešinės

Naujojoje parodoje „Iš amžių glūdumos“ pristatoma dviejų autorių kūryba : Sigitos Budrienės riešinės ir Dalios Kavaliauskienės karpiniai.Tiek riešinės, tiek karpiniai nėra šių dienų išradimas.

Skaityti daugiau...

Kviečiame užpildyti anketą

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti kaip Viešosios bibliotekos (Beržų g. 50) vartotojai vertina bibliotekos teikiamas paslaugas. Apibendrinti tyrimo rezultatai padės suprasti vartotojų lūkesčius ir į juos atsižvelgus, tobulinti bibliotekos veiklas.

Skaityti daugiau...

Bibliotekos erdvėse Laimos Kiškienės keramikos dirbinių paroda

L.Kiškienės keramika

Bibliotekoje veikia kalėdiniu laikotarpiu biblioteką papuošusi nepaprastai jauki keramikos dirbinių paroda iš Ramygalos.

Skaityti daugiau...

Projekto „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ dalyviai ruošėsi šventėms

Projekto „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ veiklas užbaigė Bernatonyse vykęs užsiėmimas suaugusiems „Kuriame grožį“ su floriste Jurgita Jurėniene.

Skaityti daugiau...

Projekto „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ baigiamasis renginys

Viešosios bibliotekos vykdomo projekto „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ veiklos eina į pabaigą. Gruodžio 12 d. Bernatonių bibliotekoje vyks dekoravimo užsiėmimas suaugusiems „Kuriame grožį“ su floriste Jurgita Jurėniene. Tai baigiamasis projekto renginys.

Skaityti daugiau...