Naujienos

Kai skaitysi – sužinosi

Lagamino lobiai

Į Ramygalos biblioteką vienam mėnesiui atkeliavo knygų lagaminas mažiesiems skaitytojams. Kaip ir ilgaausiai – meškinui iš C. Flood knygelės „Įkyrūs triušiukai“,  bibliotekininkės siūlė mainytis knygomis.

Read more...

Kviečiame užpildyti anketą

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti kaip Viešosios bibliotekos (Beržų g. 50) vartotojai vertina bibliotekos teikiamas paslaugas. Apibendrinti tyrimo rezultatai padės suprasti vartotojų lūkesčius ir į juos atsižvelgus, tobulinti bibliotekos veiklas.

Read more...

Bibliotekos erdvėse Laimos Kiškienės keramikos dirbinių paroda

L.Kiškienės keramika

Bibliotekoje veikia kalėdiniu laikotarpiu biblioteką papuošusi nepaprastai jauki keramikos dirbinių paroda iš Ramygalos.

Read more...

Bibliotekų veikla įvertinta tradicinėje šventėje

Rajono bibliotekų darbuotojų veiklas vainikuoja kasmetinis renginys „Ištikimi knygai“. Į šventę rajono viešojoje bibliotekoje susirinkusių bibliotekų darbuotojų pasveikinti atvyko rajono meras P.Žagunis, mero pavaduotojas A.Pocius, Seimo narių G.Burokienės bei A.Bauros padėjėjai V.Pečeliūnaitė ir A.Birbilas, rajono kultūros, švietimo darbuotojai.

Read more...

Sąjūdžio metais susitiko sąjūdiečiai

Prieš tris dešimtmečius Lietuvoje prasidėjęs sąjūdis padėjo pagrindus nepriklausomos valstybės kūrimuisi. Susikūrusi Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio grupė savo veiklą pradėjo rajono viešosios bibliotekos pastate Beržų g. 50 ( tuometiniame rajono kultūros skyriuje ir Rajoniniuose kultūros namuose).

Read more...

More Articles...

  1. New Year Greetings